|
Goście kompromitowali sie przez caly poprzedni sezon, wiec dlaczego teraz ma byc inaczej? Niektorym brakuje umiejetnosci, niektorym zdrowia, niektorzy maja najlepsze lata za soba, a jeszcze inni nie maja motywacji. Tak, jak pisalem, 30 goli w 30 kolejkach uznam za sukces...nie ma kto podawac, nie ma kto strzelac.
|