Zastanawia mnie co rozumiesz przez styl, przemyślaną taktykę i schematy obronne/ofensywne.
Skąd wiesz, które akcje są inwencją zawodników, a które są wypracowane na treningach? Czy dane zagranie na obieg jest zagraniem na pamięć, czy jest pokłosiem kreatywności piłkarzy? Czy prostopadła piłka zagrana w meczu była trenowana na treningu czy jest to zwyczajny kaprys zawodnika, który zwęszył dobrą okazję?
Skąd wiesz jaki styl gry nakazuje Probierz i jaka jest taktyka na mecz?
Nie wiem, dla mnie to jest wróżenie z fusów, za mało jest zmiennych, nikt z nas nie siedzi w szatni i nie podgląda naszych treningów (Chociaż?

), żeby to wiedzieć. Styl gry jakiś jest i pozwala nam stwarzać okazję. Mecz z GKS to pokazał i druga połowa z PBB. W pierwszej połowie z PBB stylu żadnego nie było, bo ciężko mówić o stylu, jak ma się problemy z pokonaniem linii 40 metra od bramki przeciwnika
Pozdrawiam
