Szpen rozjechany niczym bura suka (znów). Ale w poniedziałek nowy tydzień, nowe tematy więc bankowo powróci pełen wigoru i niezrażony tym, że znowu się skompromitował
W końcu biuro młodzieżówki w Grójcu na pewno dobrze płaci za agitację.
---
Co do niby przewrotu politycznego, który jest po cichu (podobno) planowany. Nie wiem czy bym się z niego cieszył, jeśli nagle w rządzie znaleźliby się protegowani SLD i RP. To zaraza znacznie gorsza od PO. Wszystkie wytwory typu PD, PPP, SDPL, Zieloni itd. należy utrzymać jak najdalej od władzy.
Ja jestem zdania, że najpóźniej w 2013 roku kwestia sprawowania władzy rozegra się na... ulicach.