|
Bonawentura, dlaczego ty widzisz wszystko na zasadzie czarno-białe? Występ w meczu determinuje wiele rzeczy: przygotowanie fizyczne, motoryczne, taktyczne, szybkość, technika, dyspozycja dnia. etc... Wiele rzeczy musi się złożyć na dobry występ. Po twojej wypowiedzi sądzę, że chyba powinienieś złożyć papiery na trenera, albo grać u buka skoro tak to wszystko jesteś w stanie sobie przeanalizować. Sorry, ale trochę się ośmieszasz uważając się za mądrzejszego za gości, którzy siedzą w piłce od lat, zajmują się nią zawodowo i wyszukali tego kolesia. Tą wypowiedzią, że Quioto nie umie grać pojechałeś równo. Quioto może się nie nadawać na pozycję na której dziś grał, ale jestem w stanie stwierdzić, że będzie z niego dobry piłkarz, ba już jest całkiem dobry, jak na te 100 tys. dolców, które za niego daliśmy. Widać, że nie przepracował całego okresu przygotowawczego, że taktycznie jest jeszcze nieoszlifowany, że ma kiepskie dośrodkowania, ale w wielu innych elementach wydaje się być lepszy od reszty naszych ofensywnych grajków.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|