|
Jest jeszcze szansa na ponowne zatrudnienie Moskala, ale już nie ma sensu zatrudniać nowego trenera po 2 kolejce. Z tym że drużyna ma wiedzieć jak grać. Mamy grać efektywnie pozycyjnie, bo jak widzimy na grę z kontry nie ma co liczyć, rywale po niespełna po chwili są pod swoim polem karnym. Może jakieś wypracowanie strzałów, nowych akcji kombinacyjnych, podań otwierających drogę do bramki. Coś Probierz musi zrobić bo nawet gdyby dać oglądnąć mecz ekspertom to sami nie wiedzieli by jak zespół gra taktycznie
|