Lukasz napisał(a):

1. Nigdy nie jest tak źle aby pieniądze i rozsądni ludzie nie były w stanie tego naprawić Casus Polonii W.
2. Gdy Cupiał sypnie kasą to i zmieni przy okazji Bednarza.
|
Po pierwsze - Cupiał nie sypnie kasą.
Po drugie - mogę już stwierdzić z pełną odpowiedzialnością - Bednarz wydał 100 tysięcy euro w błoto.