Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2012, 17:14
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
1. Nigdy nie jest tak źle aby pieniądze i rozsądni ludzie nie były w stanie tego naprawić Casus Polonii W.
2. Gdy Cupiał sypnie kasą to i zmieni przy okazji Bednarza.
Po pierwsze - Cupiał nie sypnie kasą.

Po drugie - mogę już stwierdzić z pełną odpowiedzialnością - Bednarz wydał 100 tysięcy euro w błoto.
Odpowiedz cytując