Lukasz napisał(a):

|
Nie ma gwarancji ze to co przyjdzie będzie lepsze.
|
To się nazywa grecka tragedia
Niestety mam obawy, że my z nim przekroczymy Rubikon, za którym będzie przepaść. I nawet Cupiał nie będzie miał dość pieniędzy, żeby nas z niej wyciągnąć.