Przedewszystkim niech "Kjoto" zagra na nominalnej dla siebie pozycji a nie biega po skrzydle.Jak dla mnie chłop jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i ma dynamit w nogach.(ale nie wychodza mu dośrodkowania

) ) .
Wisła ma problem w obronie moim zdaniem.No ale cóż.Takie czasy.Cupiał każe zaciskać pasa.
Lemur, to był sarkazm
