Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 25.08.2012, 16:18
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajcie.Ja bym wprowadził jeszcze więcej młodych Polaków, by kibice na trybunach mogli się z kimś identyfikować


Dobry żart, gratuluję. W ogóle przekomiczne było i jest sprowadzenie przez niektórych sensu działalności klubu sportowego do potrzeby "identyfikacji się z młodymi polskimi zawodnikami".

Ciekawe, kto wpadł na taki genialny pomysł i ma takie pojęcie o nowoczesnym futbolu... Zdzisek i Bednarz, czy jeszcze ktoś? Hmmm, ten "patent" pasuje i do Piechniczka oraz Rogali, speców nad specami...
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując