Pablo84 napisał(a):

Nie przesadzajcie.Ja bym wprowadził jeszcze więcej młodych Polaków, by kibice na trybunach mogli się z kimś identyfikować
|
Dobry żart, gratuluję. W ogóle przekomiczne było i jest sprowadzenie przez niektórych sensu działalności klubu sportowego do potrzeby "identyfikacji się z młodymi polskimi zawodnikami".
Ciekawe, kto wpadł na taki genialny pomysł i ma takie pojęcie o nowoczesnym futbolu...

Zdzisek i Bednarz, czy jeszcze ktoś? Hmmm, ten "patent" pasuje i do Piechniczka oraz Rogali, speców nad specami...