Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 25.08.2012, 16:17
Już zaczynają się ataki forumowych napinaczy, dwa mecze i już mają swoje oceny o Quioto, bo by chcieli aby koleś 100 tys. dolców grał co najmniej jak Ronaldo. Mam dla was krótką i sensowną radę - strzelcie sobie w łeb i później zażyjcie jakieś środki uspokajające. Widzieliście kolesia w 2 meczach ligowych i taka jazda? Ja powiem na przekór, że moim zdaniem nie wyglądał dziś źle - chciało mu się, tylko nie miał z kim grać. I poleciłbym wstrzymać się z ferowaniem wyroków przynajmniej na jakiś czas...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując