Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.08.2012, 16:13
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Je .......e. Drugi mecz sezonu, po pierwszym nawet takim se, z przeciwnikiem słabym, ale nieleżącym nam wybitnie, a tu już płacz jakbyśmy spadali co najmniej. Tyle było gadania, że ten sezon stracony i że skład budować i że cierpliwości.To ją miejcie.
Norma na tym forum, działajaca jednak w obie strony. Za tydzień wygramy z Polonią to niektórzy zaczną snuć plany o podboju LM, potem przyjdzie remis/porazka z Pogonią to uznają, że najlepiej by było rozwiązać cały klub. Nic mnie tak nie irytuje jak popadanie ze skrajności w skrajność i bezsensowne płacze i żale.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując