bonawentura napisał(a):

|
.... On nam Wisłę zniszczy już całkowicie, tak, że nie będzie jakichkolwiek podstaw do tego, by coś nowego budować...
|
1. Nigdy nie jest tak źle aby pieniądze i rozsądni ludzie nie były w stanie tego naprawić

Casus Polonii W.
2. Gdy Cupiał sypnie kasą to i zmieni przy okazji Bednarza.