Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 25.08.2012, 16:01
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
.... On nam Wisłę zniszczy już całkowicie, tak, że nie będzie jakichkolwiek podstaw do tego, by coś nowego budować...
1. Nigdy nie jest tak źle aby pieniądze i rozsądni ludzie nie były w stanie tego naprawić Casus Polonii W.
2. Gdy Cupiał sypnie kasą to i zmieni przy okazji Bednarza.
Odpowiedz cytując