bonawentura napisał(a):

|
Bednarz za Quioto powinien podać się do dymisji. Ten gość nie poradziłby sobie u nas nawet w pierwszej lidze. A zapłacił za niego 100 tysi za wypożyczenie...
|
Quioto niczym sie nie różni od tego Adamka z Podbeskidzia kupionego tego lata z 5-ligowego Drzewiarza Jasienica.Zamiast wydawac kupe kasy na bilety lotnicze może warto poszukac zdolnych,młodych chłopaków na stadionach Clepardii,Bronowianki czy Tramwaju