Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 25.08.2012, 15:38
Bednarz za Quioto powinien podać się do dymisji. Ten gość nie poradziłby sobie u nas nawet w pierwszej lidze. A zapłacił za niego 100 tysi za wypożyczenie...
Odpowiedz cytując