|
Wisła gra identycznie jak Widzew i Jagiellonia sprzed kilku lat jak je Probierz trenował.Ot takie solidne ligowe średniaki to były wtedy,grające bez stylu z przyzwoicie dopracowanymi stałymi fragmentami gry-podobnie jest teraz z nami niestety.W zmiane trenera nie wierze bo i nie ma kim go zastąpic (Smuda?,Michniewicz ?) ehhh.......aż żałuje że Kazika Moskala zwolniono
|