Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1816
Stary 25.08.2012, 15:37
Wisła gra identycznie jak Widzew i Jagiellonia sprzed kilku lat jak je Probierz trenował.Ot takie solidne ligowe średniaki to były wtedy,grające bez stylu z przyzwoicie dopracowanymi stałymi fragmentami gry-podobnie jest teraz z nami niestety.W zmiane trenera nie wierze bo i nie ma kim go zastąpic (Smuda?,Michniewicz ?) ehhh.......aż żałuje że Kazika Moskala zwolniono
Odpowiedz cytując