|
Rzeczywiście, gra Wisły to przepotworna padaka, ale ludzie - przestańcie płakać. Jeśli chodzi o polskich trenerów, to każdy miałby z Wisłą takie same wyniki, bo wszyscy są tyle samo warci (niektórzy nawet mniej niż Probierz). Na zagranicznego trenera nas nie stać, więc trzeba się pogodzić z tym, co jest i liczyć się z tym, że każdy punkt w tym sezonie Biała Gwiazda będzie musiała wyszarpać. To, ile ich wyszarpie, w dużej mierze będzie zależeć od szczęścia i indywidualnych umiejętności Meliksona i Ilieva.
|