Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 25.08.2012, 15:18
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Póki był Sikorski to graliśmy 4-4-2, z Quioto znowu gramy 4-5-1, częściej go było widać na skrzydle i mocno cofającego się, ale to chyba efekt słabiutkiego środka pola. Staruszek Sobolewski i pseudo kopacz Garguła to jedna z najgorszych par środkowych pomocników w lidze. Gorzej tylko, że za nich nie ma za bardzo kogo wstawić.
Akurat Sobol był jednym z lepszych w naszej drużynie.

Ale padaka była. Żal było na to patrzeć i ten brzydki stadion. Aż odechciewa się oglądać takie "widowisko".
Odpowiedz cytując