Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 25.08.2012, 15:08
Cytat:
Do przerwy troszeczkę lepsze było Podbeskidzie, po przerwie sporo lepsza Wisła Kraków. Mogła wygrać, ale też nie zdominowała meczu na tyle, by teraz mówić o jakiejś wielkiej niesprawiedliwości. Jak na razie nie mamy drużyny, która po dwóch kolejkach miałaby komplet punktów.

W sumie cieszymy się, że ten mecz już się skończył: ile można gapić się na bardzo średnich piłkarzy biegających po pastwisku i na przejeżdżające w tle samochody? Całe szczęście, że tę rozpadającą się chałupę ktoś zasłonił płachtą przedstawiającą projekt nowego stadionu.
Ten komentarz oddaje wszystko
Odpowiedz cytując