Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 25.08.2012, 15:07
Maor ratuj się masz jeszcze tydzień. Na Wisełce tylko płacz i zgrzytanie zębów, życzę powodzenia. Dla Wisły nadeszły chude lata, nie można zawsze być najlepszym. Może jeszcze kiedyś będzie dobrze ale na to potrzeba czasu, przede wszystkim zmiana właściciela i jego chorej wizji prowadzenia klubu. Mam nadzieję że kiedyś dożyję tak pięknych czasów jak początek XXI wieku.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując