Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1808
Stary 25.08.2012, 15:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
1. W strzałach bylismy dzisiaj lepsi, o jedna ale zawsze. Nie jestesmy Barcelona zeby miec znacznie wiecej od innych
2. Posiadanie pilki mielismy 64%
3. Gdy był Moskal to byl styl? Niepowiedzialbym - swietnie wygladal mecz z Zaglebiem ale potem juz słabiutko po czym przyszedl Probierz (tylko mi nie mow, ze z Twente co było 2-1 gralismy super swietnie)
4. Ostatni raz super gralismy za Skorzy 5 lat temu - w cuagu tylu lat wszystko sie zmienia. Tobie pewnie Smuda pasowalby idealnie
To 64% to trochę naciągane, Melikson to 20%. I 10% podania między Głowackim a Czekajem. Z tych 64% trzeba wyliczyć ilość dokładnych podań na połowie rywala.
@UP Lukasz
Co? Bredzisz bez sensu, w tym czasie Smuda był selekcjonerem
Odpowiedz cytując