Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1807
Stary 25.08.2012, 14:59
syryls napisał(a):Wyświetl post
Probierz pieprzył o stylu który przyjdzie jak wyniki będą, jak jest styl to i wyniki są, my w tej chwili ani w strzałach nie jesteśmy lepsi, ani w podaniach, ani w posiadaniu piłki(co jest dla grającej Wisły w ataku pozycyjnym mankamentem) Gdy był Moskal był styl, a wyniki miały być niebawem, zmiana na Probierza nic nie dała, moim zdaniem jest gorszym trenerem od Kazka, bo ten chociaż miał styl charakteryzujący go, długie posiadanie piłki, ryzykowne podania, to się może nie sprawdzało w lidze ale w Europie owszem.
Kazik miał styl i drużynę ułożoną po Maaskancie. Probierz nie ma tego komfortu co Maaskant z racji na to że Smuda zaczyna bruździć i sapać mu za plecami. Dodatkowo jest pod presją bo gdy nie będzie miał wyników to Bednarz przestanie go lubić. A ten moment tuż tuż. Z resztą gdyby nie spuścizna po Maaskancie w postaci Meliskona, Ilieva oraz Genkova to już mógłby się pakować.

Edit
syryls - mówię o dziś. Probierz jest tutaj dlatego ze Wisla nie ma kasy a jak się utrzyma to tylko dzięki temu ze Wisla nie ma kasy. Natomiast komfortu pracy już nie ma, w sumie zaczynam powoli mu współczuć.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 25.08.2012 o godz. 15:07.
Odpowiedz cytując