Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2012, 14:49
Probierz pieprzył o stylu który przyjdzie jak wyniki będą, jak jest styl to i wyniki są, my w tej chwili ani w strzałach nie jesteśmy lepsi, ani w podaniach, ani w posiadaniu piłki(co jest dla grającej Wisły w ataku pozycyjnym mankamentem) Gdy był Moskal był styl, a wyniki miały być niebawem, zmiana na Probierza nic nie dała, moim zdaniem jest gorszym trenerem od Kazka, bo ten chociaż miał styl charakteryzujący go, długie posiadanie piłki, ryzykowne podania, to się może nie sprawdzało w lidze ale w Europie owszem.
Odpowiedz cytując