Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 25.08.2012, 14:45
Dobrze wyglądamy w końcówce drugiej połowy, na tle drużyn (jakie by one nie były), z którymi do tej pory graliśmy. Świadczy to o dobrym przygotowaniu do sezonu. Szkoda że nie udało się tego dzisiaj wykorzystać...
Odpowiedz cytując