Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline
#
85
25.08.2012, 14:45
Dobrze wyglądamy w końcówce drugiej połowy, na tle drużyn (jakie by one nie były), z którymi do tej pory graliśmy. Świadczy to o dobrym przygotowaniu do sezonu. Szkoda że nie udało się tego dzisiaj wykorzystać...
Barti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barti
Znajdź inne posty napisane przez Barti