Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.08.2012, 14:31
Ło Jezus Maria ,jakby to powidzial jeden komentator

do gry Wisly powinni dodawac od razu Iburpom i to cale opakowanie ...

glowa boli jak sie patrzy na to dziadostwo

ciezki sezon bedzie ,macie racje.,moze sie utrzymamy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując