Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
75
25.08.2012, 14:31
Ło Jezus Maria ,jakby to powidzial jeden komentator
do gry Wisly powinni dodawac od razu Iburpom i to cale opakowanie ...
glowa boli jak sie patrzy na to dziadostwo
ciezki sezon bedzie ,macie racje.,moze sie utrzymamy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas