Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
67
25.08.2012, 14:22
Kirm wszedł, stracił parę razy piłkę i zmarnował ostatnią szansę na bramkę. Pierwsza połowa wstyd i żenada, druga już lepiej ale nie było tym razem więcej szczęścia niż umiejętności i powtórki z meczu z GKS...
Wisła ponad wszystko
Rustin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rustin
Znajdź inne posty napisane przez Rustin