Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 25.08.2012, 14:22
Kirm wszedł, stracił parę razy piłkę i zmarnował ostatnią szansę na bramkę. Pierwsza połowa wstyd i żenada, druga już lepiej ale nie było tym razem więcej szczęścia niż umiejętności i powtórki z meczu z GKS...
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując