czy te pseudogwiazdki ktos kiedykolwiek nauczy BIEGAC i walczyc


przeciez Oni 2sezon chodza po boisku - Podbeskidzie a przedtem Belchatow czyli tuzy i giganci polskiej pilki wystarcza ze biegaja i juz maja przewage - zero agresji - biegania- determinacji - pomyslu na gre - to zwykle kopanie sie po czole i kompromitacja tak Legia albo Amica na dzien dzisiejszy leja nas na 3-4 do 0 . Nie ma jakiegokolwiek schematu gry - brak chyba przygotowania kondycyjnego bo Wisla 2 mecz z rzedu po prostu chodzi po boisku ...stad tez taka ilosc fauli -p bo biegajacego zawodnika jak mozna na stojoco zatrzymac oprcz faulu >

? .... czy tak miala wygladac Nowa Wielka Wisla panow Probierza i Bednarza - zawsze twierdzilem ze Ci dwaj panowie sa takimi fachowcami w swojej wykonywanej pracy jak ze mnie kosmonauta


sory ale dla mnie to kpina i nieudacznictwo .... takimi wlasnie fachowcami Wszechpotezny Boss sie otalczai i otacza wciaz