Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.08.2012, 13:22
Fajnie, że padła bramka, ale gramy fatalnie... bramkę zawalił Głowacki. Te dośrodkowania... oglądanie tego boli. Frederiksen dobrze w obronie, za to jak ma piłkę gra jakby przez 2 lata miał jakąś kontuzję... Garguła beznadzieja, ale brawo za asystę (chyba jego?).
Odpowiedz cytując