Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18863
Stary 25.08.2012, 11:51
Coś o gazie łupkowym z prośbą komentarz Asa: co sądzi o działaniach swojego idola?
http://fakty.interia.pl/polska/news/...lupkom,1835788
i cytat:
"W gminach, w których szuka się gazu, aktywiści Palikota namawiają mieszkańców do protestów. W ten sposób weszli w sojusz z niemieckimi postkomunistami z Fundacji Róży Luksemburg i wojującymi francuskimi ekologami."