Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18862
Stary 25.08.2012, 11:43
Szpen napisał(a):Wyświetl post
hipokryzja nie zna granic... codziennie używają słów: popapraniec, leming, gnida, a jak dostają w odpowiedzi taki sam poziom to chłopcy zwijają zabawki i uciekają do mamusi. Bardzo to prawdziwe, naprawdę. Mieliśmy pokaz takiej hipokryzji podczas kadencji PiS. Oszczerstwa i pomówienia, a gdy prawda leży po innej stronie to głowa w piasek. Tylko smród zostawał. Jedynym pozytywnym aspektem jest, że ludzie nie dają się wciągnąć w te brednie i PiS nie ma szans na władzę.

Gratuluje Wam jednego, skrzętnie uciekliście od tematu IPN, z którym jak zwykle nie mieliście racji. Swoje powiedzieliście, ludziom makaron na uszy nawinęliście, a gdy prawda wyszła na jaw to głowa w piasek.
Fornal już od rana rozrzuca gój. A gównem jedzie mu nawet z gęby.
Powiedz no jeszcze chłopie pańszczyźniany czemu tak nagle odeszła cię ochota do bitki? Fiutek ci opadł?