Pablo84 napisał(a):

|
Sprawiedliwość musi być,.
|
O czym ty w ogóle mówisz ? Nikt nie został rozliczony i nigdy nie bedzie , byli SBcy pobieraja najwieksze emerytury w kraju i zadna wladza tego nie raczyła zmienić . Raczysz mówić o sprawiedliwości to porównaj emerytury tych SBków i zwyklych ludzi , a ci rzekomi tropiciele prawdy z IPNu w wiekszosci pierdza w stołki za kosmiczne pobory rzedu 13 tys złotych miesiecznie ,oczywiscie z panstwowych pieniedzy . W tym samym czasie zasiłki np. z MOPSu wynosza 200 zł miesiecznie , idz Pan w ch*j z taka sprawiedliwoscia i z takim IPNem . IPN to dla mnie takie same koryto jak Elewarr,KGHM itp. itd.