AYALA napisał(a):

zdecydowane NIE dla zawodników po 30-ce i do tego po kontuzjach.
Takiego Milika to powinni nasi skauci dwa lata temu sprowadzic jak grał w Rozwoju Katowice,teraz to można o nim zapomniec (kosmiczna cena)
|
Dokładnie - nikt nie myśli w tym klubie o przyszłości, a potem dziwią się, że nie można nikogo sensownego kupić. Cóż - jak się swojej szanownej nie ruszy poza stolik prezesa, to nikogo się nie znajdzie.
Poza tym - Milik byłby doskonałym zmiennikiem dla Genkova, a założę się że oni razem mogliby nawet grać w systemie 4-4-2
A drugi zawodnik, który mi się podobał to Bandrowski - dziwię się, dlaczego nie sprowadzono tego gracza do Wisły. Wczoraj, dopóki grał wygarniał prawie wszystkie piłki. I jest lepszy niż Wilk. A na sezon na próbę byłby w sam raz.