Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14397
Stary 25.08.2012, 10:36
AYALA napisał(a):Wyświetl post
zdecydowane NIE dla zawodników po 30-ce i do tego po kontuzjach.

Takiego Milika to powinni nasi skauci dwa lata temu sprowadzic jak grał w Rozwoju Katowice,teraz to można o nim zapomniec (kosmiczna cena)
Dokładnie - nikt nie myśli w tym klubie o przyszłości, a potem dziwią się, że nie można nikogo sensownego kupić. Cóż - jak się swojej szanownej nie ruszy poza stolik prezesa, to nikogo się nie znajdzie.

Poza tym - Milik byłby doskonałym zmiennikiem dla Genkova, a założę się że oni razem mogliby nawet grać w systemie 4-4-2

A drugi zawodnik, który mi się podobał to Bandrowski - dziwię się, dlaczego nie sprowadzono tego gracza do Wisły. Wczoraj, dopóki grał wygarniał prawie wszystkie piłki. I jest lepszy niż Wilk. A na sezon na próbę byłby w sam raz.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 25.08.2012 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując