Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21956
Stary 25.08.2012, 10:31
Nie zdziwię się , jeśli w przyszłym sezonie po ( oby ) udanym oddanym w terminei staidonie ( tzn 3 trybunach ) Górnik będzie mocniejszy finansowo i wcale nie będzie skazany na sprzedawanie najlepszych zawodników do czołowych polskich klubów . Właściwie juz teraz widać , że ani Nakulma , ani Magiera czy Milik są nie do wyciągnięcia jeśli ktos nie rzuci grubych tysięcy euro na stół . Niewykluczone że juz w tym sezoie Górnik będzie się bił o puchary .
Odpowiedz cytując