Szpen napisał(a):

|
normalnie na miescie dostalbys w ryj, a pozniej jeszcze kopa. Ale ze nie jestesmy na miescie, to nie bede sie znizal do twojego poziomu i Ci ublizal. Prosty siurek jestes.
|
Niski poziom w tym temacie wprowadzasz jedynie Ty paplając coś o "skomlących pisowskich mordach". Obraziłeś tym stwierdzeniem sporo osób. Dostałeś odpowiedź w swoim stylu i zaczynasz udawać kulturalnego? Coś nie wyszło Szpeniu - wystarczyło Cię lekko podpuścić i wyszedł z Ciebie zwykły cham i prostak.
No ale skoro już się się taki hardy zrobiłeś i chcesz dawać w ryj możesz się ze mną łatwo spotkać "na mieście" - jestem przed każdym meczem w Restauracji u Wiślaków.