Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18853
Stary 25.08.2012, 08:14
Szpen napisał(a):Wyświetl post
normalnie na miescie dostalbys w ryj, a pozniej jeszcze kopa. Ale ze nie jestesmy na miescie, to nie bede sie znizal do twojego poziomu i Ci ublizal. Prosty siurek jestes.
Niski poziom w tym temacie wprowadzasz jedynie Ty paplając coś o "skomlących pisowskich mordach". Obraziłeś tym stwierdzeniem sporo osób. Dostałeś odpowiedź w swoim stylu i zaczynasz udawać kulturalnego? Coś nie wyszło Szpeniu - wystarczyło Cię lekko podpuścić i wyszedł z Ciebie zwykły cham i prostak.

No ale skoro już się się taki hardy zrobiłeś i chcesz dawać w ryj możesz się ze mną łatwo spotkać "na mieście" - jestem przed każdym meczem w Restauracji u Wiślaków.