Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 11 Jesień 2012.
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
370
24.08.2012, 22:48
Podbeskidzie - Wisła 0:2 (0:1)
SKład: Pareiko - Frederiksen, Głowacki, Chavez, Jaliens, Garguła, Wilk, Melikson, Iliev - Sikorski, Genkov
Zmiany: Quioto, Sobolewski
Bramki: Melikson, SIkorski
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007