Titto napisał(a):

|
Melikson, Genkov, Iliev, Marcelo? Szału nie ma, ale nie mów, że "łupy" naszego skautingu wypadają blado na tle zdobyczy kuchenek.
|
To się właśnie nazywa minimalizm polskich klubów, każdy z dyrektorów z klubów myśli tak: byle nie być gorszym od innych(dop. klubów z Ekstraklasy), i teraz kiedy każdy tak pomyśli to robi się bałagan w Polskiej lidze. Musimy stawiać sobie wyższe cele, ja wiem że to ma przełożenie Psychiczne ale jednak to nie jest szczegół