Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7688
Stary 24.08.2012, 19:59
Szczerze mówiąc wolfy nie wiem co Twój przykład miał mi uzmysłowić i co ma wspólnego z moim postem...

Pracą skauta jest przede wszystkim wyszukiwanie zawodników i podsyłanie propozycji dyrektorom sportowym. Taka powinna być kolej rzeczy - my z Maorem mieliśmy dokładnie odwrotną sytuację. Ja wiem, że ocena zawodnika jest trudna, dlatego to nie skauci powinni decydować a trenerzy, sztab szkoleniowy. Tylko, że skauci powinni podsyłać sensowne kandydatury. Tymczasem my słyszeliśmy, że nasi skauci wypatrzyli dajmy na to Spasa Deleva... No ludzie, takie nazwiska zna średnio ogarnięty w tych ligach kibic piłkarski! Pomijam już fakt, że od początku wiadome jest, że na takiego zawodnika Wisły nie stać. To ja się pytam - po co nam taka siatka skautów?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
nie stać nas na siatkę skautów stale obserwujących mniej eksponowane ligi.
No to o co pretensje do łysego - nie stać nas to zlikwidował
Odpowiedz cytując