Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7687
Stary 24.08.2012, 19:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne, ale to skaut ocenia piłkarza na miejscu.
Spójrzmy na taką sytuację:
"Menedżer X wysyła sygnał - mam super bramkarza. Nazywa się Jovanić. Wysyłamy skauta Zdzisława, ten obserwuje delikwenta i stwierdza, że ma drugiego Casillasa za marne 300 K Euro i 150 kontraktu. Brać zanim się rozmyślą.".

A potem zastanawiamy się, jak mogliśmy za takie pieniądze ściągnąć kogoś kto nie umie bronić?


Mylisz się. Patrz przykład wyżej.

Ocena zawodnika, zwłaszcza w słabej drużynie lub słabej lidze to bardzo trudne zajęcie.
Poza tym, jak już wspomniałem: nie stać nas na siatkę skautów stale obserwujących mniej eksponowane ligi.
W takim razie trzeba zatrudniać skautów jakościowych nie ilościowych, ale w klubie nigdy normalnie nie będzie.
Odpowiedz cytując