Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18847
Stary 24.08.2012, 19:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie zgrywaj głupa... Wiesz dobrze skąd epitety w kierunku Szpenia.
Wiem ze w jego kierunku . Póki Polacy sie beda nawzajem wyzywac i obrazac z powodu polityki , to Kaczyński z Tuskiem beda dalej zacierać rączki i udawać ,że coś robią i toczyć wojenke PIS vs. PO z ktorej nic nie wynika pozatym ,że walczą o koryto