serek.c2 napisał(a):

|
Nie zgrywaj głupa... Wiesz dobrze skąd epitety w kierunku Szpenia.
|
Wiem ze w jego kierunku . Póki Polacy sie beda nawzajem wyzywac i obrazac z powodu polityki , to Kaczyński z Tuskiem beda dalej zacierać rączki i udawać ,że coś robią i toczyć wojenke PIS vs. PO z ktorej nic nie wynika pozatym ,że walczą o koryto