Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7685
Stary 24.08.2012, 19:51
syryls napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, możliwe że scauci byli, ale to jednak Valckx mając już pewne informacje z Europy wiedział gdzie ich wysłać.
Jasne, ale to skaut ocenia piłkarza na miejscu.
Spójrzmy na taką sytuację:
"Menedżer X wysyła sygnał - mam super bramkarza. Nazywa się Jovanić. Wysyłamy skauta Zdzisława, ten obserwuje delikwenta i stwierdza, że ma drugiego Casillasa za marne 300 K Euro i 150 kontraktu. Brać zanim się rozmyślą.".

A potem zastanawiamy się, jak mogliśmy za takie pieniądze ściągnąć kogoś kto nie umie bronić?

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Chętnie wytłumaczę - nie o takie skautowanie chodzi, bo nie zawsze będziemy mieli dyrektora takiego jak Stan, z kontaktami na całym świecie. To nie nasi skauci wypatrzyli zawodnika - a to chyba powinna być ich robota? Gdyby nie telefon Stana te fachury z Edkiem na czele potrafili tylko znaleźć graczy, na których nas nie stać! Co by nie mówić wolfy takim skautem to mogę być ja i Ty.
Mylisz się. Patrz przykład wyżej.

Ocena zawodnika, zwłaszcza w słabej drużynie lub słabej lidze to bardzo trudne zajęcie.
Poza tym, jak już wspomniałem: nie stać nas na siatkę skautów stale obserwujących mniej eksponowane ligi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując