Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
7678
24.08.2012, 19:32
jova
napisał(a):
"Konsultowano się m.in. z Marcinem Baszczyńskim, aktualnie graczem Polonii, który miał wydać pozytywną opinię koledze."
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html
To była ironia. Każdy kto choć troche interesuje się polska liga wiedział kim jest i jak gra Sikorski. Z reguły nie testujesz graczy z tej samej ligi w ktorej grasz.
najm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do najm
Znajdź inne posty napisane przez najm