Lukasz napisał(a):

|
Jova nie jest tak źle z informacją:
|
To jest ta siatka skautów działająca "nie tylko w Polsce ale także w Europie"? No super, tylko że ona raczej nie została ani stworzona przez Valckxa, ani zniszczona przez Bednarza. Z "głównych" skautów najwyżej Kuźba i Cleber mogą być pomysłami Valckxa choć i co do tego pewności nie ma, bo nie wiadomo kiedy Marcin zaczął pracę. Ktoś wie coś o tych regionalnych skautach? Ilu ich jest teraz?
najm napisał(a):

"Konsultowano się m.in. z Marcinem Baszczyńskim, aktualnie graczem Polonii, który miał wydać pozytywną opinię koledze."
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html