Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7676
Stary 24.08.2012, 18:48
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Jova nie jest tak źle z informacją:
To jest ta siatka skautów działająca "nie tylko w Polsce ale także w Europie"? No super, tylko że ona raczej nie została ani stworzona przez Valckxa, ani zniszczona przez Bednarza. Z "głównych" skautów najwyżej Kuźba i Cleber mogą być pomysłami Valckxa choć i co do tego pewności nie ma, bo nie wiadomo kiedy Marcin zaczął pracę. Ktoś wie coś o tych regionalnych skautach? Ilu ich jest teraz?
najm napisał(a):Wyświetl post
Sikorski jest z YT
"Konsultowano się m.in. z Marcinem Baszczyńskim, aktualnie graczem Polonii, który miał wydać pozytywną opinię koledze."
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html
Ostatnio edytowane przez jova : 24.08.2012 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując