Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1797
Stary 24.08.2012, 18:41
Smuda to idiota dyzma piłki nożnej. Jego wypowiedzi po Euro czy coś by pan zmienił NIE . Facet przegrał z kretesem mieliśmy najsłabszą grupę nie potrafiliśmy wygrać ze słabą Grecia i Czechami oba zespoły miały kryzys co udowodniły w ćwierćfinałach . i gnaliśmy u siebie przy wspaniała publiczność Ludziska opamietajcie się mamy młodego inteligentnego trenera który osiągnął .....wiele ze spadkowiczami i to jest sztuka . Jestem z Probierzem
Odpowiedz cytując