|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline
|
#7673

24.08.2012, 17:30
|
syryls napisał(a): 
|
Trudno żeby ktoś z Wisły mówił gdzie jaki scaut pracuje, chłopie otrząśnij się trochę. Idź poszukaj w internecie jak nazywał się scaut który Messiego zobaczył.
|
Carles Rexach 
|
|