syryls napisał(a):

|
Trudno żeby ktoś z Wisły mówił gdzie jaki scaut pracuje, chłopie otrząśnij się trochę. Idź poszukaj w internecie jak nazywał się scaut który Messiego zobaczył.
|
Tylko że tu nie chodzi o to, że brakuje nam tak precyzyjnych informacji o skautach. My nie mamy praktycznie żadnych informacji.