jova napisał(a):

|
Oczywiście, słyszałem takie plotki, ale żadnego wiarygodnego źródła nie potrafię sobie przypomnieć. Wiele osób bezmyślnie powtarza te informacje nie zadając sobie trudu by przeanalizować skąd one się wzięły. Ta sieć skautów Valckxa to już praktycznie taka urban legend, bo w sumie nikt nie wie o ilu skautów chodzi, jakich, gdzie, co robili, ale wielu forumowiczów wierzy, że skauci istnieli i byli bardzo przydatni.
|
Trudno żeby ktoś z Wisły mówił gdzie jaki scaut pracuje, chłopie otrząśnij się trochę. Idź poszukaj w internecie jak nazywał się scaut który Messiego zobaczył.