Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18837
Stary 24.08.2012, 16:24
Szpen napisał(a):Wyświetl post
odejdź już od komputera i idź pokopać w gałę ...
A ty pajacu idź zrób gałę tuskowi, szmaciarzu i propagandzisto. Za "pisowskie mordy" tylko w taki sposób powinno się z tobą rozmawiać gnido.


AS82 napisał(a):Wyświetl post
IPN to kolejne panstwowe koryto do obsadzenia . Cos tam niby szperaja w papierach i za ta "ich prace" ida miliony na utrzymanie tego czegoś
Jak zwykle - udajesz bezstronnego ale przeszkadza Ci instytucja kojarzona z PiS-em. Tylko wtedy pojawiasz się w temacie jak możesz powypisywać brednie na temat PiS-u (oczywiście nie podając nawet jednego argumentu na potwierdzenie swojej tezy).. Koryta do obsadzenia... żenada AS-ie.

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Niezbędny byłby niezależny ekspert który przy tym poziomie naładowania emocjami jest niemożliwy do znalezienia.
Ależ był poproszony o analizę przez pewnego astronoma pewien niezależny ekspert z Australii - jak tylko zrobił swoje niezależne analizy i okazało się, że są one nieco rozbieżne od oczekiwan astronoma nagle przestał być "niezależny". Nazwisk Ci przytaczał nie będę, bo przecież się tym nie interesujesz
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 24.08.2012 o godz. 16:35.