Szpen napisał(a):

|
odejdź już od komputera i idź pokopać w gałę ...
|
A ty pajacu idź zrób gałę tuskowi, szmaciarzu i propagandzisto. Za "pisowskie mordy" tylko w taki sposób powinno się z tobą rozmawiać gnido.
AS82 napisał(a):

|
IPN to kolejne panstwowe koryto do obsadzenia . Cos tam niby szperaja w papierach i za ta "ich prace" ida miliony na utrzymanie tego czegoś
|
Jak zwykle - udajesz bezstronnego ale przeszkadza Ci instytucja kojarzona z PiS-em. Tylko wtedy pojawiasz się w temacie jak możesz powypisywać brednie na temat PiS-u (oczywiście nie podając nawet jednego argumentu na potwierdzenie swojej tezy).. Koryta do obsadzenia... żenada AS-ie.
Ajax napisał(a):

|
Niezbędny byłby niezależny ekspert który przy tym poziomie naładowania emocjami jest niemożliwy do znalezienia.
|
Ależ był poproszony o analizę przez pewnego astronoma pewien niezależny ekspert z Australii - jak tylko zrobił swoje niezależne analizy i okazało się, że są one nieco rozbieżne od oczekiwan astronoma nagle przestał być "niezależny". Nazwisk Ci przytaczał nie będę, bo przecież się tym nie interesujesz
