Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 24.08.2012, 16:10
muerte napisał(a):Wyświetl post
I właśnie z niej wrócił z podkulonym ogonem. Podałeś jeden przykład Lewandowskiego, ale ten Lewandowski dopiero wyrobił sobie markę po dwóch sezonach w Amice.
O 20-letnim chłopaku z większą ilością meczów w Bundeslidze niż w Ekstraklasie trudno mówić, że wraca z podkulonym ogonem. Przyszedł się ograć i na pewno nie jest w Kaiseslautern skreślony, po prostu potrzebuje ogrania, tak jak ogrania w 2.Bundeslidze potrzebował Micanski.
Odpowiedz cytując