jova napisał(a):

Napisałeś, że zwolniliśmy skautów. Których? Ilu? Skąd to wiesz?
Będę o to pytał do skutku, bo bawi mnie jak próbujesz uciekać od przyznania, że dokładnych informacji nie ma.
|
Każdy chyba wie że Valckx zbudował sieć skautów nie tylko w Polsce ale także w Europie, no chyba że ty jesteś opóźniony w czasie. Bednarz ją "zniszczył" w jego mniemaniu z powodów finansowych