|
Czytałem. W tej 10 GK mamy największą reprezentację ze wszystkich klubów Ekstraklasy. A właściwie powinien się tam znajdować jeśli już to tylko Melikson( nota bene sklasyfikowany na ostatnim miejscu)
Mój komentarz: Melikson - ok, Genkov- więcej goli za taką kasę, Jaliens i Garguła- brak słów....
|