wolfy napisał(a):

Czyli jednak dobrze kojarzyłem, że Lisa Bednarz wywalił w ramach czystek w klubie. Dyskutowałem ze szprotsonem i nie mogłem znaleźć źródła, ale coś tak prostego nie przyszło mi do głowy
Bednarz sam przyznał, że to on stoi za zwolnieniami w klubie w jednym z pierwszych swoich wywiadów. Tłumaczył je cięciem kosztów.
I nie, nie będę szukał cytatu, niektórzy może pamiętają
|
Napisałeś, że zwolniliśmy skautów. Których? Ilu? Skąd to wiesz?
Będę o to pytał do skutku, bo bawi mnie jak próbujesz uciekać od przyznania, że dokładnych informacji nie ma.